Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vazhdon keqtrajtimi i qenve - luftë deri në përgjakje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vazhdon keqtrajtimi i qenve - luftë deri në përgjakje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vazhdon keqtrajtimi i qenve - luftë deri në përgjakje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 247 shikime
 • 247 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një organizim ku keqtrajtohen qenët deri në përgjakje ka ndodhur sot në fshatin Vojnovc të komunës së Shtimes. Ky tubim ishte organizuar për orën 11, ku qenët do të luftonin deri në përgjakje.

Kategoritë


0 komente