Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vdekja e hershme e Jonuz Musliun humbje për kombin shqiptar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vdekja e hershme e Jonuz Musliun humbje për kombin shqiptar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vdekja e hershme e Jonuz Musliun humbje për kombin shqiptar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 12 shikime
 • 12 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I është dhënë lamtumira e fundit veprimtarit të çështjes kombëtare, Jonuz Musliut. Fillimisht ishin mijwra qytetarw qw bwn homazhe nw teatrin e Gjilanit, pastaj wshtw mbajtur njw mbledhje komemorative, ku është çmuar lart kontributi i tij në avancimin e të drejtave të shqiptarëve në Kosovën Lindore.

Kategoritë


0 komente