Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Veliu: Llapit ia kanë mësyrë brigadat e kuqe me shpifje e intriga
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veliu: Llapit ia kanë mësyrë brigadat e kuqe me shpifje e intriga

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veliu: Llapit ia kanë mësyrë brigadat e kuqe me shpifje e intriga

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Askund në Kosovë, Lidhja Demokratike e Kosovës nuk është më e fuqishme se në Podujevë, prandaj askund sikur në Podujevë LDK nuk po përballet me sulmin e të gjithëve kundër saj. Kështu tha sot në tubimin përmbyllë zgjedhor në Podujevë, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa.

Kategoritë


0 komente