Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vëllezërit Maloku dyshohet se u vranë nga hajnat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vëllezërit Maloku dyshohet se u vranë nga hajnat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vëllezërit Maloku dyshohet se u vranë nga hajnat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 85 shikime
 • 85 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dyert e familjes Maloku nga Plloqica e Malishevës të premten ishin të hapura. Shumë qytetarët po shkonin aty për t’i ngushëlluar për vdekjen tragjike të dy vëllezërve të kësaj familje.

Kategoritë


0 komente