Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Veriorët e katër komunave shpenzuan 12.5 milionë euro rrymë, s’dihet kush paguan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veriorët e katër komunave shpenzuan 12.5 milionë euro rrymë, s’dihet kush paguan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veriorët e katër komunave shpenzuan 12.5 milionë euro rrymë, s’dihet kush paguan

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 139 shikime
 • 139 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente