Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Vërshimet nga reshjet atmosferike kanë shkaktuar shumë dëme në Fushë Kosovë dhe rrethinë
Ka vendosje të produkteve
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Vërshimet nga reshjet atmosferike kanë shkaktuar shumë dëme në Fushë Kosovë dhe rrethinë

Shpërndaje videon