Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Veseli: Ahmeti kryetar i pasuksesshëm, Çelaj do ta ndryshojë Prishtinën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli: Ahmeti kryetar i pasuksesshëm, Çelaj do ta ndryshojë Prishtinën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli: Ahmeti kryetar i pasuksesshëm, Çelaj do ta ndryshojë Prishtinën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i PDK-së Kadri Veseli dhe kandidati për kryetar të Prishtinës Lirak Çelaj kanë vazhduar fushatën zgjedhore dorë me dorë me qytetarët e Prishtinës, duke vizituar bizneset për t’u njohur nga afër me problemet e tyre.

Kategoritë


0 komente