Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Veseli: Duhet të dalim me rekomandime për cilësinë e ajrit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli: Duhet të dalim me rekomandime për cilësinë e ajrit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli: Duhet të dalim me rekomandime për cilësinë e ajrit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, deklaroi sot në seancën e Kuvendit, se jeta e qytetarëve në kryeqytet po thuajse është ngulfatur dhe ka kërkuar që të dilet me rekomandime për cilësinë e ajrit, i cili kohëve të fundit ka marrë përmasa shqetësuese.

Kategoritë


0 komente