Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Veseli në Maqedoni: Integrimet ndodhin kur tejkalohen mosmarrëveshjet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli në Maqedoni: Integrimet ndodhin kur tejkalohen mosmarrëveshjet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli në Maqedoni: Integrimet ndodhin kur tejkalohen mosmarrëveshjet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli është pritur sot në takim nga kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi. Të dy iu kanë bërë thirrje qytetarëve që të dalin masovikisht për t’i thënë ‘Po’ referendumit të së dielës.

Kategoritë


0 komente