Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Veseli nis “turin e liberalizimit”, me një të tillë e kishte rrëzuar Mustafën një vit më parë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli nis “turin e liberalizimit”, me një të tillë e kishte rrëzuar Mustafën një vit më parë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli nis “turin e liberalizimit”, me një të tillë e kishte rrëzuar Mustafën një vit më parë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,314 shikime
 • 1,314 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Veseli nis “turin e liberalizimit”, me një të tillë e kishte rrëzuar Mustafën një vit më parë

Kategoritë


0 komente