Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vetëm 24 gra të punësuara në bordet e ndërmarrjeve publike
Vetëm 24 gra të punësuara në bordet e ndërmarrjeve publike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetëm 24 gra të punësuara në bordet e ndërmarrjeve publike

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nga 159 anëtarë të bordeve në 31 ndërmarrje publike, 135 prej tyre janë burra dhe 24 gra, ndërsa vetëm pesë borde kryesohen nga gratë.

Kategoritë


0 komente


0/500