Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova pajtohet për certifikim e riklasifikim të veteranëve të luftës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova pajtohet për certifikim e riklasifikim të veteranëve të luftës

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova pajtohet për certifikim e riklasifikim të veteranëve të luftës

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 130 shikime
 • 130 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova pajtohet për certifikim e riklasifikim të veteranëve të luftës

Kategoritë0 komente