Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VIDEO EKSKLUZIVE: Hajna të armatosur filmohen duke vjedhur një kompani në Drenas, pamjet nga hyrja në objekt e deri te vjedhja e parave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VIDEO EKSKLUZIVE: Hajna të armatosur filmohen duke vjedhur një kompani në Drenas, pamjet nga hyrja në objekt e deri te vjedhja e parave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VIDEO EKSKLUZIVE: Hajna të armatosur filmohen duke vjedhur një kompani në Drenas, pamjet nga hyrja në objekt e deri te vjedhja e parave

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 2,819 shikime
 • 2,819 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente