Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Video që vë në dyshim golin e Ronaldos ndaj Atleticos pushton internetin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Video që vë në dyshim golin e Ronaldos ndaj Atleticos pushton internetin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Video që vë në dyshim golin e Ronaldos ndaj Atleticos pushton internetin

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 4,337 shikime
 • 4,337 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente