Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Video shkolla 10 - Një herë në jetë - Alban Skenderaj

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Video shkolla 10 - Një herë në jetë - Alban Skenderaj

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 362 shikime
 • 362 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Video shkolla e dhjetë nga seria e video shkollave me këngë shqipe nga Rinor Ukimeri, kënga "Një herë në jetë" nga Alban Skenderaj. Për çdo pyetje , sygjerim apo pakjartësi mos hezitoni të na shkruani! email: [email protected] facebook: www.facebook.com/rinor.ukimeri instagram: www.instagram.com/rinorukimeri

Kategoritë1 koment