Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Videosinteza

3 episode | 2,876 shikime

Video-animacione të cilat shtjellojnë tema të ndryshme për shoqërinë tonë, siç jane: shkenca, teknologjia, mjedisi dhe historia. Si një platformë edukative dhe nxitëse në shërbim të komunitetit, ne kërkojmë ndihmën dhe angazhimin tuaj që Videosinteza të prek tema të cilat ju mendoni që janë më me rëndësi.
 

Shfaq më shumë

Videosinteza është projekt fitues i punëtorisë “UpShift” dhe mbështetet nga Unicef Innovations Lab Kosovo, Komuna e Prishtinës dhe Amam Studio.

Alternate Text
Videosinteza
  • Videosinteza
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat