Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Videosinteza / Kanal Edukativ
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Videosinteza / Kanal Edukativ

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Videosinteza / Kanal Edukativ

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 392 shikime
 • 392 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Videosinteza është një platformë edukative, e krijuar me qëllim të promovimit të një qasjeje më atraktive në arsimim. Përmes angazhimit me komunitet, Videosinteza do të krijojë video dhe animacione të cilat shtjellojnë tema të ndryshme për shoqërinë tonë, siç jane: shkenca, teknologjia, mjedisi dhe historia. Lansimi i projektit do te behet me 01.06.2018 ne ora 17:00 tek Amfiteatri i Bibliotekes Kombetare

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente