Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vitet e shpresës dhe zhgënjimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vitet e shpresës dhe zhgënjimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vitet e shpresës dhe zhgënjimit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Varri i është bërë gati tash e 19 vite në varrezat e qytetit të Fushë Kosovës, por aty mungon vetëm trupi i Ramadan Berishës, i cili është zhdukur gjatë luftës. Kurse, e bija e tij, Indira Berisha, vazhdon të shpresojë që një ditë babai i saj do të gjendet dhe do të prehet në vendin që i kanë bërë gati.

Kategoritë


0 komente