Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Viti 2017, më i miri për futbollin tonë, thonë trajnerët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Viti 2017, më i miri për futbollin tonë, thonë trajnerët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Viti 2017, më i miri për futbollin tonë, thonë trajnerët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Viti 2017 është viti më i mirë i futbollit të Kosovës. Organizimi i klubeve, cilësia, shikueshmëria, janë më të mira krahasuar më vitet e kaluara. Edhe në segmentet tjera të lojës së futbollit ka përparime.

Kategoritë


0 komente