Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Momenti kur tre persona plaçkitin një market në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur tre persona plaçkitin një market në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur tre persona plaçkitin një market në Prishtinë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 4,143 shikime
 • 4,143 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në një market në Prishtinë gjatë të hënës ka ndodhur një plaçkitje, ku tre persona i janë vërsulur punëtores që ishte në arkë duke ia vjedhur paratë. Lexo lajmin e plotë: http://telegra.fi/gb1Dvu

Kategoritë


0 komente