Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Qytetarët ndjehen të rrezikuar nga kabllot në Vushtrri, Komuna dhe KEDS-i planifikojnë t’i heqin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetarët ndjehen të rrezikuar nga kabllot në Vushtrri, Komuna dhe KEDS-i planifikojnë t’i heqin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetarët ndjehen të rrezikuar nga kabllot në Vushtrri, Komuna dhe KEDS-i planifikojnë t’i heqin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 128 shikime
 • 128 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qytetarët ndjehen të rrezikuar nga kabllot në Vushtrri, Komuna dhe KEDS-i planifikojnë t’i heqin

Kategoritë


0 komente