Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VV procedon në Kuvend nismë legjislative për gjykimin e krimeve serbe në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV procedon në Kuvend nismë legjislative për gjykimin e krimeve serbe në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV procedon në Kuvend nismë legjislative për gjykimin e krimeve serbe në Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Grupi Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje ka proceduar në Kuvendin e Kosovës një nismë legjislative për gjykimin në mungesë të kriminelëve serb, ngase 19 vjet pas luftës ende nuk kanë dalë para drejtësisë kriminelët e regjimit të Milosheviqit që kryen krime në Kosovë.

Kategoritë


0 komente