Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VV: Telekomi mund të shpëtohet dhe të zhvillohet, Prokuroria të bëjë punën e saj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV: Telekomi mund të shpëtohet dhe të zhvillohet, Prokuroria të bëjë punën e saj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV: Telekomi mund të shpëtohet dhe të zhvillohet, Prokuroria të bëjë punën e saj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 8 shikime
 • 8 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje vlerëson se Telekomi i Kosovës mund të shpëtohet dhe mund të zhvillohet, e sipas tyre kjo mund të realizohet atëherë kur Prokuroria e Shtetit e heton kontratën e saj.

Kategoritë


0 komente