Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

VV: Thaçi e Haradinaj po duan t’i shpëtojnë karriget e veta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV: Thaçi e Haradinaj po duan t’i shpëtojnë karriget e veta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV: Thaçi e Haradinaj po duan t’i shpëtojnë karriget e veta

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje është e vendosur të mos ndryshojë qëndrim kundër demarkacionit me Malin e Zi. Kryetari i kësaj partie, Albin Kurti, e ka quajtur mashtrim deklarimin se me ratifikimin e demarkacionit do të bëhet liberalizimi i vizave.

Kategoritë


0 komente