Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
VV: Thaçi po shkel mbi gjakun e dëshmorëve me negociatat me Serbinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV: Thaçi po shkel mbi gjakun e dëshmorëve me negociatat me Serbinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV: Thaçi po shkel mbi gjakun e dëshmorëve me negociatat me Serbinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në 19 vjetorin e masakrës së Krushës së Vogël, Lëvizja Vetëvendosje përmes një aksioni simbolik ka vënë para Qeverisë së vendit një pankartë me fotografitë e të vrarëve të këtij fshati, ku shkruhet se "Thaçi po negocion me Vuçiqin, mbi trupat e tyre”.

Kategoritë


0 komente