Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Deputetët e Pavarur” e bëjnë Vetëvendosjen parti të tretë parlamentare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Deputetët e Pavarur” e bëjnë Vetëvendosjen parti të tretë parlamentare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Deputetët e Pavarur” e bëjnë Vetëvendosjen parti të tretë parlamentare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 159 shikime
 • 159 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Deputetët e Pavarur” e bëjnë Vetëvendosjen parti të tretë parlamentare

Kategoritë


0 komente