Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Greva e mjekëve, reagon me mllef qytetari: Jam i sëmurë me ceva – këta duhet me ‘stupc’ me i qitë prej këtu
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Greva e mjekëve, reagon me mllef qytetari: Jam i sëmurë me ceva – këta duhet me ‘stupc’ me i qitë prej këtu

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Greva e mjekëve, reagon me mllef qytetari: Jam i sëmurë me ceva – këta duhet me ‘stupc’ me i qitë prej këtu

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 780 shikime
 • 780 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente