Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ymeri: Prijmë bindshum në Prishtinë dhe jemi në balotazh në dhjetë komuna
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ymeri: Prijmë bindshum në Prishtinë dhe jemi në balotazh në dhjetë komuna

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ymeri: Prijmë bindshum në Prishtinë dhe jemi në balotazh në dhjetë komuna

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje sipas kryetarit të këtij subjekti, Visar Ymeri, prinë bindshëm në këto zgjedhje në Prishtinë dhe në dhjetë komuna është në balotazh.

Kategoritë


0 komente