Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Zbulimi” i Reshitajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Zbulimi” i Reshitajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Zbulimi” i Reshitajt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministrja e Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj mendon se uji, ajri dhe toka janë sferat me të rëndësishme të jetës së qytetarëve, dhe se Qeveria duhet t’u japë prioritet atyre.

Kategoritë


0 komente