Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Zemaj: Haradinaj mund të qeverisë më gjatë se që presim, por nuk është mirë për vendin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zemaj: Haradinaj mund të qeverisë më gjatë se që presim, por nuk është mirë për vendin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zemaj: Haradinaj mund të qeverisë më gjatë se që presim, por nuk është mirë për vendin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 190 shikime
 • 190 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zemaj: Haradinaj mund të qeverisë më gjatë se që presim, por nuk është mirë për vendin

Kategoritë


0 komente