Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Zgjedhjet në VV, dalja në votim 33.83 %, Kurti morri 98.82 % të votave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zgjedhjet në VV, dalja në votim 33.83 %, Kurti morri 98.82 % të votave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zgjedhjet në VV, dalja në votim 33.83 %, Kurti morri 98.82 % të votave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në procesin e votimit të mbajtur dje nga Lëvizja Vetëvendosje, kanë marrë pjesë 10 mijë e 606 anëtarë, nga gjithsej 31 mijë e 350 anëtarë, ndërsa 98.82 % të tyre votuan për Albin Kurtin.

Kategoritë


0 komente