Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zhvillohet ecja me moton “Lëvizim për Shëndet”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zhvillohet ecja me moton “Lëvizim për Shëndet”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zhvillohet ecja me moton “Lëvizim për Shëndet”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fëmijë, gra, burra e të moshuar nga trojet e ndryshme shqiptare ishin mbledhur sot në parkun e Gërmisë për të zhvilluar ecje nën moton “Lëvizim për Shëndet”, aktivitet i organizuar nga Qendra Kosovare për Avokim dhe Zhvillim dhe Shoqëria Bjeshkatare Alpiniste “Prishtina”, në bashkëpunim me Institutin Kombëtar të Shëndetit Publik.

Kategoritë


0 komente