Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Zonjusha

98,918 shikime

Tre gangsterëve, u kërkohet ta kryejnë një punë për të cilën s'kanë asnjë informacion. 
Sidoqoftë, nuk mund ta refuzojnë për shkak të krenarisë dhe shumës së parave që u ofrohet në këmbim. 
Gjatë rrugës ata ballafaqohen me shumë probleme dhe kjo i bënë të kuptojnë se gjatë gjithë kohës kanë qenë pjesë e një kurthi.

Shfaq më shumë

Në rolet kryesore: Armend Baloku, Besart Sllamniku, Muhamed Arifi
Skenari: Besart Sllamniku, Lulzim Bucolli
Regjia: Genc Berisha

Alternate Text
Filmi Artistik "Zonjusha"
  • Filmi Artistik "Zonjusha"
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat