Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
05. Dëshira e saj e fundit - Inspiration Series 2
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
05. Dëshira e saj e fundit - Inspiration Series 2

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

05. Dëshira e saj e fundit - Inspiration Series 2

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 69 shikime
 • 69 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

"Inspiration Series" i dibluar gjuhën shqipe IBN and Easy Production "Whipped Cream and Cheerios" Ft. Omar Suleiman and Mohammed Zeyara Zërimi nga ekipi i Peace TV Montazha nga Kushtrim Guraj nga RTV Pendimi Me të drejtat auteriale për dublim në gjuhë shqipe për Opoja.net

Kategoritë


0 komente