Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës ?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës ?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës ?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 648 shikime
 • 648 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës ?

Kategoritë0 komente