Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

A po përçahet PDK-ja në bastionin e saj në Skenderaj?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A po përçahet PDK-ja në bastionin e saj në Skenderaj?

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A po përçahet PDK-ja në bastionin e saj në Skenderaj?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,229 shikime
 • 1,229 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ballafaqimi mes Sami Lushtakut dhe Bekim Haxhiut në Skenderaj, duket se do përfundojë me një përçarje të madhe.

Kategoritë0 komente