Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Arsimi në grevë që nga 14 janari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Arsimi në grevë që nga 14 janari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Arsimi në grevë që nga 14 janari

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 79 shikime
 • 79 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Arsimi në grevë që nga 14 janari 

Këshilli Drejtues i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBASHK) në një mbledhje të jashtëzakonshme ka vendosur që ta shpallë grevën e përgjithshme në arsim, greva ka nisur nga 14 janari dhe pritët të vazhdojnë deri në plotësimin e kërkesës për rritjen e pagave për mësimdhënësit.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente