Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Aventura e Labinot Tahirit në politikë, si u bë që nga 17 mijë vota nuk e kalon pragun për deputet?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aventura e Labinot Tahirit në politikë, si u bë që nga 17 mijë vota nuk e kalon pragun për deputet?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aventura e Labinot Tahirit në politikë, si u bë që nga 17 mijë vota nuk e kalon pragun për deputet?

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 2,027 shikime
 • 2,027 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aventura e Labinot Tahirit në politikë, si u bë që nga 17 mijë vota nuk e kalon pragun për deputet?

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: https://bit.ly/2J9BQAJ

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente