Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Cilat do të jenë prioritetet e Gani Dreshajt nëse zgjidhet deputet sërish
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Cilat do të jenë prioritetet e Gani Dreshajt nëse zgjidhet deputet sërish

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Cilat do të jenë prioritetet e Gani Dreshajt nëse zgjidhet deputet sërish

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 73 shikime
 • 73 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i AAK-PSD-së për deputet, Gani Dreshaj ka treguar arsyet pse vendosi t'i hyjë sërish kësaj gare. Cilat do të jenë prioritet e tij, si deputet i Kuvendit të Kosovës? 

Kategoritë


0 komente