Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Çka thotë Hashim Thaçi për debatin mes Ramiz Lladrovcit dhe Rexhep Selimit?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çka thotë Hashim Thaçi për debatin mes Ramiz Lladrovcit dhe Rexhep Selimit?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çka thotë Hashim Thaçi për debatin mes Ramiz Lladrovcit dhe Rexhep Selimit?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çka thotë Hashim Thaçi për debatin mes Ramiz Lladrovcit dhe Rexhep Selimit?

Kategoritë


0 komente