Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

DEBATE PËR VUSHTRRI – Tahiri: Buxhet një milion euro për bujqësi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATE PËR VUSHTRRI – Tahiri: Buxhet një milion euro për bujqësi

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATE PËR VUSHTRRI – Tahiri: Buxhet një milion euro për bujqësi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 110 shikime
 • 110 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATE PËR VUSHTRRI – Tahiri: Buxhet një milion euro për bujqësi

Kategoritë0 komente