Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Demhasaj: Largimi I kandidatit të LDK-së nga debatit ishte në favor të kandidatit të PDK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Demhasaj: Largimi I kandidatit të LDK-së nga debatit ishte në favor të kandidatit të PDK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Demhasaj: Largimi I kandidatit të LDK-së nga debatit ishte në favor të kandidatit të PDK-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,157 shikime
 • 1,157 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Demhasaj: Largimi I kandidatit të LDK-së nga debatit ishte në favor të kandidatit të PDK-së

Kategoritë0 komente