Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Diamanti

345,322 shikime

"Diamanti" është një film i gjatë artistik, i cili ndjek historinë e personazheve të filmit "Zonjusha".

Këtu, treshja protagoniste Vuca, Bulli dhe Zagi detyrohen të vjedhin një diamant, si kusht për jetën e tyre. 

Filmi online veç në gjirafaVideo!

Shfaq më shumë

Prodhuar nga: A&G Production, Ikonë Studios, gjirafaStudios, QKK 
Regjia: Genc Berisha 
Në rolet kryesore: Armend Baloku, Besart Sllamniku, Muhamed Arifi 

Alternate Text
"Diamanti"
  • "Diamanti"
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat