Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Diamanti

376,500 shikime

“Diamanti” është film i gjatë artistik, prodhim vendor, i cili ndjek historinë e personazheve të filmit “Zonjusha”.

Treshja e përbërë nga personazhet Vuca, Bulli dhe Zagi fillojnë aventurën e çmendur, duke u kushtëzuar me vjedhjen e një diamanti, që të shpëtojnë jetërat e tyre.

Filmin “Diamanti” e gjeni online vetëm në GjirafaVideo.
 

Shfaq më shumë

Prodhuar nga: A&G Production, Ikonë Studios, gjirafaStudios, QKK 
Regjia: Genc Berisha 
Në rolet kryesore: Armend Baloku, Besart Sllamniku, Muhamed Arifi 

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • "Diamanti"
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat