Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Diamanti - Trailer zyrtar i filmit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Diamanti - Trailer zyrtar i filmit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Diamanti - Trailer zyrtar i filmit

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 16,184 shikime
 • 16,184 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

"Diamanti" është një film i gjatë artistik, i cili ndjek historinë e personazheve të filmit "Zonjusha". Këtu, treshja protagoniste Vuca, Bulli dhe Zagi detyrohen të vjedhin një diamant, si kusht për jetën e tyre. Prodhuar nga: A&G Production, Ikonë Studios, gjirafaStudios, QKK Regjia: Genc Berisha Në rolet kryesore: Armend Baloku, Besart Sllamniku, Muhamed Arifi

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak


4 komente