Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Do ja u shker*** kuranin, e xhaminë...” – Vijnë ofendimet tjera nga dy radikalët shqiptarë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Do ja u shker*** kuranin, e xhaminë...” – Vijnë ofendimet tjera nga dy radikalët shqiptarë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Do ja u shker*** kuranin, e xhaminë...” – Vijnë ofendimet tjera nga dy radikalët shqiptarë

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 9,850 shikime
 • 9,850 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në redaksinë e Insajderit, ka ardhur edhe një video e Luigj Markut, i cili ofendon rëndë fenë islame, duke përfshirë kësaj radhe librin e shenjtë kuranin.

Kategoritë


0 komente