Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dokumentari - "Fundi i Heshtjes"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dokumentari - "Fundi i Heshtjes"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 52:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dokumentari - "Fundi i Heshtjes"

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 22,668 shikime
 • 22,668 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ne kete dokumentar qe zgjate 50 minuta flasin protagonistet kryesor te kesaj ngjarje e ndodhur 20 vjet me pare. Si u organizua protestat e 1 Tetorit 1997 ? Si erdhi deri te kjo ide? Kush e organizoi e kush e kundershtoi? Cka ndodhi pas protestes se 1 Tetorit? Si i ndryshoj kjo proteste zhvillimin e ngjarjeve te mevonshme ne Kosove? Cfare efekti paten protestat e studenteve ne proceset e mevonshme per Kosoven? Cili ishte kontributi i levizjes studentore ne arritjen e lirise se Kosoves?

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente