Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tri ditë para fillimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tri ditë para fillimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 42:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tri ditë para fillimit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34,516 shikime
 • 34,516 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ky film dokumentar shpalos nje pjese te rendesishme te historise se luftes se UCK-se qe nise ne shtepine e Abedin Rexhes - Sandokanit ne Vojnike të Skenderajt me 25 nentor 1997, vazhdon me betejen e Lludeviqit me 26 nentor ku ate dite vritet edhe mesuesi Halit Geci dhe perfundon ma daljen publike te UCK-se ne Llaushe ne varrimin e mesuesit. Protagonistet e mbetur gjalle te asaj kohe flasin per keto dite qe shenuan nje kthese te madhe ne historine e luftes UCK-se dhe Kosoves.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

4 komente