Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Dostat n'Troje - E02: Valbonë & Liqeni i Komanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dostat n'Troje - E02: Valbonë & Liqeni i Komanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E02: Valbonë & Liqeni i Komanit

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 12,480 shikime
 • 12,480 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e dytë të Dostave n'Troje, vazhdon udhëtimi i katër shokëve nga Valbona për në Theth, ku marrin tragetin për të përshkuar Liqenin e hatashëm të Komanit. 

Një prodhim i gjirafaStudios. 

Drejtuar nga: Nik Morina
Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu.

Muzika:
Birdy by KV https://soundcloud.com/kvmusicprod
Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0
http://creativecommons.org/licenses/b...
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/dSCbsObNJo0

EpidemicSound - Paco

EpidemicSound -Need You Gurl

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente