Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dostat n'Troje - E09: Rugovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dostat n'Troje - E09: Rugovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E09: Rugovë

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 5,470 shikime
 • 5,470 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e nëntë të Dostave n'Troje, Nik Morina dhe shokët e tij kanë zgjedhur të eksplorojnë të ashtuquajturat Bjeshkë të Nemuna, apo zonën e mrekullueshme të Rugovës, duke u ndalur në Liqenat e mandej në Bogë. 

Një prodhim i gjirafaStudios

Drejtuar nga: Nik Morina

Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu

Muzika:
EpidemicSound - Tei
EpidemicSound - The New Beginnings

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente