Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Drag Race 06 Gusht 2017
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Drag Race 06 Gusht 2017

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 23:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Drag Race 06 Gusht 2017

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 3,126 shikime
 • 3,126 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Këtu i gjeni garat të mbajtura me 6 gusht 2017, në këto kategori. Klasa 12 sekondëshe. Klasa 11 sekondëshe. Klasa 10 sekondëshe. Klasa 9 sekondëshe. Video është realizuar nga Grupi Marakli t`kerreve (https://www.facebook.com/maraklitkerreve/)(https://www.facebook.com/groups/maraklitkerreve/) Muzika: Troja (https://www.facebook.com/grupiTROJA/)

Kategoritë


0 komente